США виділять Україні додаткові $220 млн на реформи - Білий дім

США виділять Україні додаткові $220 млн на реформи - Білий дім

Укрінформ
Офіційний Вашингтон має намір виділити українському уряду додаткові $220 млн у якості підтримки процесу масштабних реформ в Україні.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Білого дому за результатами зустрічі в середу віце-президента США і прем'єр-міністра України, передає Укрінформ.

"Білий дім планує виділити $220 млн в якості додаткової допомоги для України нинішнього року на підтримку економічних, політичних та енергетичних реформ", - зазначається в документі.

Цей пакет допомоги продовжить підтримку з боку США зусиль України щодо "зміцнення демократичних інститутів і верховенства права, основ для стійкого економічного зростання, а також реагування на гуманітарні потреби".

Зазначається, що ці кошти також розраховані на підтримку інших ключових сфер в порядку денному амбітних реформ уряду Гройсмана. У тому числі, йдеться про прискорення митної реформи, боротьбу з корупцією шляхом підтримки реформ ключових секторів правосуддя, розширення реформи децентралізації по всій території України та підтримці енергетичної безпеки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-