АМКУ залучить іноземних радників

АМКУ залучить іноземних радників

685
Ukrinform
В Антимонопольному комітеті розпочалась реалізація програми технічної допомоги Федеральної торгової комісії США (USFTC), яка передбачає залучення міжнародних експертів як радників з питань проведення розслідувань, аналізу та попередження порушень конкурентного законодавства.

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі АМКУ.

"В Антимонопольному комітеті розпочалась реалізація «Програми технічної допомоги з розвитку інституційного потенціалу України у застосуванні законодавства та здійсненні політики у сфері конкуренції» (2016 – 2020 рр.). Програма передбачає роботу міжнародних експертів, які діятимуть як радники, з метою обміну досвідом з питань проведення розслідувань, аналізу та попередження порушень конкурентного законодавства", - зазначають в АМКУ.

Співробітництво в рамках програми передбачає, зокрема, направлення представників Федеральної торгової комісії і Департаменту юстиції США разом із представниками органів інших юрисдикцій, у тому числі від Конкурентного Бюро Канади, які діятимуть як довгострокові радники у Комітеті з метою обміну досвідом щодо виявлення, розслідування, аналізу і попередження можливих порушень українського конкурентного законодавства.

Фінансування програми здійснюється Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Нагадаємо, 8 червня представники Антимонопольного комітету підписали меморандум про співпрацю з Федеральною торговою комісією США (USFTC).


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-