Київ переплатив 140 мільйонів за неякісну комуналку

Київ переплатив 140 мільйонів за неякісну комуналку

1352
Ukrinform
Київська міська влада упродовж опалювального сезону 2015-2016 років домоглася перерахунку 140 млн грн за неякісно надані комунальні послуги.

Про це у ході засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

«Ми домоглися перерахунку і повернення 140 млн грн за неякісно надані комунальні послуги», - сказав він. 

Пантелеєв нагадав, що цьогоріч у Києві планується оснастити 100% житлових будинків приладами обліку тепла.

«Місто розробило програму енергозбереження на 5 років. Разом з теплопостачальними компаніями встановили більше 4 тис. лічильників. Лічильник не дає економії тепла, але дає кожній сім’ї 20-30% грошей», - зазначив заступник голови КМДА. 

Як повідомляв Укрінформ, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 9 червня проводить засідання, присвячене встановленню тарифів на теплову енергію, на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення.

У порядку денному засідання - встановлення тарифів на теплову енергію для потреб населення ліцензіатам комісії; про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення, що надаються населенню суб'єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг, ліцензіатам комісії.

Крім того, очікується розгляд питання про встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для управителів багатоквартирних будинків ліцензіатам комісії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-