Експерти вважають, що тарифи на газ реально знизити на 15-20%

Експерти вважають, що тарифи на газ реально знизити на 15-20%

1418
Ukrinform
Експерти «Енергетичної групи» Реанімаційного Пакету Реформ пропонують знизити ціни на газ на 15-20% за рахунок скасування бар'єрів для вільного та ринкового ціноутворення. 

Така пропозиція була висловлена під час зустрічі з головою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Дмитром Вовком, повідомляється на офіційному сайті НКРЕКП. 

«Експерти РПР визначили, що підняття тарифу достатньо обгрунтоване, втім важливі складові тарифу на тепло та гарячу воду потребують окремої дискусії. На думку експертів, ціна на газ може бути знижена на 15-20% за рахунок скасування бар'єрів для вільного та ринкового ціноутворення. Ціна на вугілля може бути знижена на 25-35% після зміни моделі розрахунку», - йдеться в повідомленні.

Як зазначили представники регулятора, після публікації на офіційному веб-сайті докладної інформації щодо підвищення тарифів, від різних місцевих органів самоврядування надійшли пропозиції, що стосуються перегляду непаливної складової, води, електроенергії, включення планових витрат.

Оприлюднення проекту рішення НКРЕКП про підвищення тарифів на теплову енергію на 75-95% викликало широкий резонанс у суспільстві та отримало критичні оцінки фахівців енергетичної галузі. Експерти РПР у травні проаналізували проект рішення та вимагали від державних органів прозорості при прийнятті рішень щодо тарифів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-