ЄС вкладе €13 мільйонів у безпеку українських харчів

ЄС вкладе €13 мільйонів у безпеку українських харчів

1297
Ukrinform
Європейський Союз вкладе понад 13 мільйонів євро на вдосконалення системи контролю безпеки харчової продукції та наближення українського законодавства у сфері санітарних та фітосанітарних стандартів.

Про це заявив заступник голови Представництва Європейського Союзу в Україні Томас Фреллесен на Українському агроіноваційному форумі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Поточні і майбутні європейські проекти у сфері сільського господарства - це понад 13 млн євро, які орієнтовані на вдосконалення системи контролю безпеки харчової продукції, а також наближення законодавства у сфері санітарних та фітосанітарних стандартів", - повідомив Фреллесен.

Він також зазначив, що Європейський Союз надає Україні підтримку у процесі децентралізації, земельної реформи та реформи державного управління загалом. "І ми готові підтримувати реформи, які буде впроваджувати профільне міністерство, якщо буде така потреба. Ми також підтримуємо іноваційні та дослідницькі роботи, включаючи в сільському господарстві, забезпечуючи доступ до дослідницьких програм. Це все орієнтовано на модерназацію сільськогосподарської галузі в Україні, яка має величезний потенціал для економічного зростання України", - наголосив Фреллесен.

Як повідомляло агентство, сьогодні в Києві відкрився «Український інноваційний агропромисловий форум» під патронатом Міністерства аграрної політики і продовольства України. Форум організовано в рамках проведення XXVIII Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2016» у Національному комплексі «Експоцентр України».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-