У Придністров'ї  - гостра нестача іноземної валюти

У Придністров'ї - гостра нестача іноземної валюти

1351
Ukrinform
Комерційні банки і обмінні пункти на території невизнаної республіки Придністров'я відчувають гостру нестачу іноземної валюти, за винятком молдавських леїв, української гривні і російських рублів.

Факт відсутності валюти підтвердили і в Республіканському банку невизнаного регіону, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

У головному банку Придністров'я заявили, що інформація про відсутність валюти не відповідає дійсності, зазначивши при цьому, що «проблема з відсутністю готівки американських доларів в обмінних пунктах дійсно існує, але вона є тимчасовою і знаходиться в стадії вироблення консолідованого рішення всіма гілками влади».

Водночас, у банку порадили громадянам скористатися молдавською, українською та російською валютою, так як «для того, щоб купити необхідні ліки або інші товари в Молдові, Україні або Росії, купувати долари США зовсім не обов'язково».

Депутати Верховної Ради невизнаної республіки Придністров'я не виключають, що, у зв'язку з відсутністю валюти, в регіоні може виникнути криза нафтопродуктів і продовольства, які закуповуються комерційними структурами, в основному, за валюту або за відповідним курсом, який, з урахуванням ситуації, що склалася, неминуче «стрибне» вгору.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-