НБУ оголосив неплатоспроможним ще один банк

НБУ оголосив неплатоспроможним ще один банк

1609
Ukrinform
Правління НБУ ухвалило рішення про віднесення Публічного акціонерного товариства "Смартбанк" до категорії неплатоспроможних у зв'язку із непрозорою структурою власності.

Про це йдеться у рішенні правління Національного банку № 20/БТ від 24 травня 2016 року, повідомляє прес-служба НБУ.

"ПАТ "Смартбанк" віднесено до категорії неплатоспроможних через непрозорість структури власності", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Нацбанк України з травня 2014 року звертав увагу банку та його акціонерів на те, що структура власності ПАТ "Смартбанк" не є прозорою.

Після неодноразових спроб погодити набуття істотної участі у банку різним особам протягом 2015-2016 років структуру власності ПАТ "Смартбанк" так і не було приведено у відповідність до вимог прозорості, встановлених регулятором.

Необхідно зазначити, що у банку неодноразово змінювався власник істотної участі без погодження з Національним банком. За таке порушення до власників істотної участі застосовувались відповідні заходи впливу.

ПАТ "Смартбанк" став третім банком, віднесеним до категорії неплатоспроможних на підставі непрозорості структури власності.

В банку були розміщені вклади менше ніж 100 фізичних осіб. Навантаження на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб не перевищить 100 тис. грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>