Гройсман: Ми знайшли правильні рішення для ОПЗ

Гройсман: Ми знайшли правильні рішення для ОПЗ

1397
Ukrinform
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман обговорив із особливим представником Державного департаменту США Амосом Хокстайном поглиблення співпраці в енергетичній сфері.

Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

"Прем'єр-міністр поінформував, що уряд приймає необхідні рішення, спрямовані на досягнення енергоефективності та енергонезалежності. Також Уряд налаштований на знищення корупційних схем, що існують у цій сфері", - йдеться в повідомленні.

Гройсман наголосив, що досягнення енергонезалежності має бути одним з найголовніших пріоритетів країни, особливо в умовах російської військової агресії.

"Я завжди казав, що Росія пішла на нас не лише зброєю і танками, - ми отримали економічну, інформаційну та енергетичну агресію. Тому наше завдання є абсолютно чітке - раціонально і ефективно споживати і максимально добувати власні енергетичні ресурси як традиційні, так і альтернативні", - підкреслив він.

У цьому напрямку поглиблення співпраці України зі Сполученими Штатами має стратегічне значення, зауважив Прем'єр.

"Я повністю підтримую максимальне поглиблення нашої взаємодії у всіх можливих напрямках для досягнення мети - швидкої, ефективної енергонезалежності нашої держави", - зазначив Гройсман.

Прем'єр-міністр також повідомив, що уряд прийняв рішення про початок приватизації ПАТ "Одеський припортовий завод".

"Ми знайшли правильні рішення, які нам дозволять забезпечити абсолютно прозору, відкриту і конкурентну приватизацію. Ми будемо йти далі цим шляхом, і будемо українському суспільству давати альтернативу популістам, а альтернатива - у професійних, чесних і правильних рішеннях", - зауважив він.

Окремо глава уряду наголосив на необхідності інституційного зміцнення НАК "Нафтогаз України" та проведення реструктуризації компанії.

Посланник та координатор з енергетичних питань Держдепу США привітав прийняття рішення уряду щодо встановлення ринкової ціни на газ, а також наміри щодо проведення публічної приватизації державних підприємств.

"Україна зробила значний прогрес в енергетичних питаннях. Я з захопленням дивився на ті кроки, які робив уряд упродовж останніх кількох тижнів", - зазначив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>