Україна ввела мито на російську соду

Україна ввела мито на російську соду

Укрінформ
Україна ввела антидемпінгові заходи на соду каустичну походженням з Російської Федерації, які полягатимуть у справлянні антидемпінгового мита в розмірі 26%, строком на п’ять років.

Про це йдеться у повідомленні Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі.

"Антидемпінгові заходи застосовуються шляхом запровадження справляння остаточного антидемпінгового мита в розмірі 26%, строком на п’ять років", - йдеться у рішенні комісії.

Зазначається, що рішення було ухвалене 28 квітня 2016 року за поданням Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, яке надало матеріали та звіт про результати проведення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну з Російської Федерації соди каустичної.

За результатами розгляду комісія встановила, що у період розслідування (друге півріччя 2013 року – перше півріччя 2014 року) імпорт в Україну соди каустичної походженням з Російської Федерації здійснювався за демпінговими цінами.

Комісія також встановила причинно-наслідковий зв’язок між демпінговим імпортом товару походженням з Російської Федерації та істотною шкодою, що була заподіяна національному товаровиробникові.

"Протягом 2011 року - першого півріччя 2014 р. відбулося погіршення соціально-економічних показників національного товаровиробника публічного акціонерного товариства "Дніпроазот", а саме: скоротилися обсяги продажу на внутрішньому ринку України (на 24%), виробництво товару (на 11,4%), використання виробничих потужностей (на 11,4%), частка на внутрішньому ринку України (на 18,5%), продуктивність праці (на 20,7%), зросли залишки на складах (на 54%)", - зазначили у Міжвідомчій комісії.

У підсумку, було ухвалено рішення про  застосування остаточних антидемпінгових заходів у національних інтересах України.

Рішення комісії набирає чинності через 30 календарних днів з дня опублікування  повідомлення.

Справляння антидемпінгового мита здійснюватиметься у відсотках до митної вартості товару.

Фото: txk31.ru

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-