Насіров розказав, на що готовий заради Угоди з ЄС

Насіров розказав, на що готовий заради Угоди з ЄС

1308
Ukrinform
У рамках Угоди про Асоціацію з ЄС необхідно провести реформи в митній системі, зокрема спростити митні процедури, електронізувати сервіси, вдосконалити систему аналізу ризиків, мінімізувати митні правопорушення та створити інститут уповноваженого економічного оператора.

Про це заявив голова Державної фіскальної служби Роман Насіров, повідомляє ДФС.

"Угода про Асоціацію з Євросоюзом вимагає імплементації низки положень в митній сфері. В першу чергу йдеться про проведення низки реформ. Серед важливих завдань, які допоможуть вдосконалити митну систему України та налагодити взаємовідносини з бізнесом - спрощення митних процедур, електронізація сервісів, вдосконалення системи аналізу ризиків, повний запуск «Єдиного вікна», мінімізація митних правопорушень, приєднання до NCTS, розбудова інфраструктури та створення інституту уповноваженого економічного оператора (УЕО)", - зазначив Насіров.

За його словами, не менш важливим для розбудови митної справи є співпраця з міжнародною спільнотою.

"Для цього ми працюємо над реалізацією низки ініціатив - дотримання курсу на міжнародне співробітництво, інтенсифікація обміну інформацією, поширення інтегрованого управління кордонами на всі пункти пропуску та запровадження посади митного аташе", - сказав Насіров.

Очільник ДФС наголосив, що впровадження запропонованих реформ "стане відображенням найкращого європейського та світового досвіду в галузі митної справи, дозволить пришвидшити митні процедури і встановити новий формат взаємодії між митними органами та бізнесом".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-