Іран планує обговорити з Україною постачання енергоресурсів - посол

Іран планує обговорити з Україною постачання енергоресурсів - посол

905
Ukrinform
Іран та Україна мають намір обговорити питання щодо постачання іранських енергоносіїв в Україну найближчим часом. Принципової домовленості про це було досягнуто у лютому під час візиту в Тегеран української делегації на чолі з віце-прем'єр-міністром Геннадієм Зубком.

Про це у понеділок під час прес-конференції заявив посол Ісламської Республіки Іран в Україні Мохаммад Бехешті-Монфаред.

«Під час поїздки української делегації пан Зубко провів зустріч з паном Зангане (міністр нафти Ірану Біджан Намдара Зангане. - Ред.), і сторони тоді погодилися  обговорити ці питання щодо співпраці в енергетичній сфері найближчим часом», - сказав дипломат, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу.

Він повідомив, що українська сторона висловила зацікавленість у співпраці с Іраном у ремонті та оновленні нафтопереробних заводів в Україні. Йшлося, зокрема, про те, щоб використовувати ці заводи для переробки та накопичення енергетичної продукції.

Посол не виключив, що для такої роботи будуть використані також родовища в Україні, зокрема у Львівській області. За його словами, відповідні пропозиції щодо модернізації українських нафтопереробних підприємств уже передані у Тегеран та чекають на рішення.

Відповідаючи на запитання Укрінформу про те, які інфраструктурні проекти мають бути здійсненні для транспортування іранських енергоносіїв в Україну, посол висловив переконання, що такі шляхи вже існують.

«Я думаю, що вже існує така інфраструктура. Найкращими шляхами є наявні нафтогазопроводи Іран-Туреччина-Європа», - сказав Мохаммад Бехешті-Монфаред.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
' + ' ' + ' ' + '
' + ' ' + '
' + ' ' + '
' + '
' + ' ' + '
' + '
' + '' + ''; }; var rContainerHeight = $(rContainer + ":first-child").height() - $(slideBannerBlock).height(); // высота правого блока при загрузке страницы // параметры подгружаемых новостей items[0] = new Array(window.location.pathname, document.title); items[1] = new Array('/rubric-society/2006943-advokat-litvinenka-dopomoze-gotuvati-dokumenti-savcenko-dla-evrosudu.html', 'Адвокат Литвиненка допоможе готувати документи Савченко для Євросуду'); // инициализация slide-баннера для первой новости var currentBannerId = 'socialBlockSlideId_' + 0; //var currentStopperId = 'socialBlockSlideStop_' + 0; var currentStopperId = 'socialBlockSlideStop_extra'; var currentVideoBannerId = 'videoBanner_' + 0; // задаю id слайд-баннеру и стоп-контейнеру $($(sContainer + ' div.video-banner').last()).attr('id', currentVideoBannerId); // инициализация слайд-баннера для подгруженной новости wereSticked = initStickWidget('#' + currentBannerId, '#' + currentStopperId); // действия при ресайзе окна $(window).on('resize', function () { if (window.innerWidth <= slideBinnerMinWidth) { wereSticked = false; $(slideBannerBlock).css('display', 'none'); } else { $(slideBannerBlock).css('display', ''); } }) // действия при скролле $(window).on('scroll', function () { wereScrolled = true; if (items[pageNum]) { // определение индекса текущего видимого блока с контентом closestIndex = indexOfClosest(nContainer); if (closestIndex != closestIndexCurrent) { // скролл наверх // обновление URL в браузере и title update_current_url(items[closestIndex][0], items[closestIndex][1]); closestIndexCurrent = closestIndex; } ; // подгрузка новой страницы if ( ( items[pageNum] && refresh && isScrolledIntoView($(sContainer).last()) && (pageNum < pageCount) ) // для остальных - при попадании блока на экран ) { // перезагрузка кнопок шейра fb_count(pageNum); // записываю в массив данные для следующей страницы items[pageNum + 1] = loadContent(pageNum, items[pageNum][0], items[pageNum][1]); pageNum++; // Google analytics //ga('ukrTracker.send', 'pageview', window.location.href); ga('send', 'pageview'); // Yandex Метрика if (window.yaCounter12812155) { window.yaCounter12812155.hit(window.location.pathname); } ; // определение текущей страницы closestIndexCurrent = pageNum; closestIndex = pageNum; } ; } ; });