Заступник Кличка пояснив, звідки в його дружини 29 квартир і 8 будинків

Заступник Кличка пояснив, звідки в його дружини 29 квартир і 8 будинків

6705
Ukrinform
Заступник київського міського голови Віталія Кличка Ілля Сагайдак заявив, що 29 квартир та інше майно, яке згадується в його декларації, належали його дружині задовго до їхнього знайомства. 

Відповідну заяву він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

"У власності моєї дружини є квартири та гаражі, які є частиною ОДНОГО багатоквартирного будинку. Цей будинок сім'я моєї дружини почала будувати 10 років тому, і він вже 5 років як збудований (це майно вона здає в оренду). Житлові будинки є частиною недобудованого котеджного містечка, яке почали будувати років 10 тому, і будівництво там вже давно не ведеться", - зазначив Сагайдак. 

За його словами, вся нерухомість належала його дружині задовго до їхнього знайомства.

"Все це майно з'явилось задовго до мого знайомства з майбутньою дружиною, а тим більше до моєї державної роботи. Все майно і доходи я офіційно задекларував і не збираюсь нічого приховувати, як роблять деякі можновладці, а моя декларація практично не відрізняється від минулорічної", - заявив він.

Нагадаємо, заступник голови КМДА, депутат Київради Ілля Сагайдак за минулий рік заробив 245 тис. 443 гривні 28 копійок доходів, а його дружина володіє 8 будинками, 29 квартирами та 15 гаражами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>