Клімкін обговорив у Брюсселі комплекс газових питань

Клімкін обговорив у Брюсселі комплекс газових питань

1111
Ukrinform
У рамках візиту до Брюсселя міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з віце-президентом Єврокомісії з питань Енергетичного союзу Марошем Шефчовичем.

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Під час зустрічі особлива увага була приділена питанням реформування газового сектору України, залученню європейських інвестицій в українську газотранспортну систему, збільшенню реверсних поставок газу в Україну з території держав-членів ЄС.

Клімкін закликав Єврокомісію до подальшої твердої позиції в питаннях енергетичної солідарності з Україною і в цьому контексті - до протидії будівництву політично вмотивованих газопроводів в обхід нашої країни, таких як Північний потік 2.

З боку Єврокомісії було окремо наголошено на надійності України як транзитера газу до Європи.

Відзначено, що приведення українського енергетичного сектору у відповідність до Третього енергетичного пакету надає додаткові можливості для подальшої розбудови партнерства України з ЄС у цій сфері.

Було також обговорено подальшій спільні дії в контексті завершення 31 березня ц.р. терміну дії «зимового пакету» щодо умов закупівлі Україною російського природного газу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-