ЗВТ з Канадою: Україна хоче збільшити експорт готової продукції - 16.03.2016 12:26 — Новини Укрінформ
ЗВТ з Канадою: Україна хоче збільшити експорт готової продукції

ЗВТ з Канадою: Україна хоче збільшити експорт готової продукції

1103
Ukrinform
У рамках ЗВТ Україна планує збільшити експорт до Канади готової продукції, або частково переробленої.

Про це під час зустрічі з планувальною групою Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) розповіла заступник міністра економічного розвитку і торгівлі та торговий представник України Наталія Микольська, повідомляє прес-служба міністерства.

"Мета нашого уряду - збільшити експорт саме готової продукції, або, як мінімум, частково переробленої. Сьогодні ж, якщо звернутися до даних торговельної статистики, побачимо, що основний український експорт до Канади - це сировина, а не готовий продукт", - зазначила під час зустрічі Микольська.

Вона пропонувала сконцентруватись на товарах із високою доданою вартістю.

У Мінекономрозвитку зауважують, що проект CUTIS передбачає визначення українських товарів, що матимуть гарні шанси для успішного експорту до Канади та підтримку виробників у просуванні цих товарів у Канаді.

Учасники зустрічі також обговорили низку спільних навчальних проектів щодо підтримки експорту та залучення інвестиції та максимального використання переваг Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою.

Зокрема, на зустрічі торговий представник України анонсувала запуск інформаційного порталу для промоції експорту, який зараз розробляється, а також зазначила, що в рамках цього порталу буде працювати цілий великий розділ, присвячений експорту до Канади.

“Ми вважаємо, що бізнесу потрібна допомога, не лише загальна інформація про ЗВТ, але й конкретні відомості щодо входження на ринок Канади. Тому, коли ми матимемо навчальні проекти та потужний інформаційний портал - це буде для всіх корисно”, - підкреслила Микольська.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>