Антимонопрольний комітет порушив справу проти "ПриватБанку"

Антимонопрольний комітет порушив справу проти "ПриватБанку"

3477
Ukrinform
Антимонопрольний комітет порушив справу проти ПАТ КБ «Приватбанк» щодо ненадання інформації, у тому числі й такої, що містить банківську таємницю.

Про це повідомляє пресс-служба АМКУ.

«З метою збору доказів Антимонопольним комітетом направлялись вимоги до ПАТ КБ «Приватбанк» щодо надання інформації, в тому числі тієї, яка містить банківську таємницю. Однак ПАТ КБ «Приватбанк» відмовив у наданні такої інформації. У зв'язку з цим Комітетом порушено справу про неподання ПАТ КБ «Приватбанк» інформації Антимонопольному комітету України», - йдеться в повідомленні.

Як зазначили в АМКУ, інформацію в "Приватбанку" запитували з метою збору доказів у справі, розпочатій за ознаками вчинення ПАТ «Укртатнафта», ПАТ «НПК-Галичина», ТОВ «Галнафта», ТОВ «ТД Прикарпаттянафтотрейд», ТОВ «Котлас», СТ «Полігональ», ТОВ «Гарант-УТН» порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціонів із продажу нафти сирої та газового конденсату.

Крім того, Антимонопольний комітет просив "Приватбанк" надати інформацію по справі за ознаками вчинення ТОВ «Укргеоекологія» і ТОВ НПП «Укргазгеоавтоматика» порушення у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-