"Ведмежа блокада": Активісти знову хочуть перекрити дороги

"Ведмежа блокада": Активісти знову хочуть перекрити дороги

Ексклюзив
3493
Ukrinform
Організатори "ведмежої блокади" обіцяють знову перекрити дороги.

Про це в інтерв’ю Укрінформу заявив один із організаторів блокади на Закарпатті Тарас Деяк.

"Сьогодні у Львові ми збираємо усіх координаторів блокади, будемо приймати рішення, як діяти далі. Яким би не було рішення уряду щодо транзиту, ми будемо блокувати перевезення, наполягатимемо на забороні проїзду російських фур. А потім і усього російського бізнесу", - повідомив він.

За словами Деяка, це будуть мирні акції: "Ми віримо, що саме мирними, але тривалими акціями можемо з часом заборонити весь російський бізнес в Україні. Тому блокади та акції продовжуватимуться. Наразі – до вирішення питання із транзитом. Ми вимагатимемо й надалі, аби його заборонили. Якщо уряд відкриє дороги – ми все одно перекриємо їх", – наголосив активіст.

Нині, за його інформацією, йдуть консультації з юристами, економістами та політологами щодо формату акцій протесту проти російського бізнесу.

"Ми живемо в нелегкий час, і не можуть одні віддавати життя, а інші скаржитися, що у них падають прибутки. Війна – це війна", - заявив Деяк.

Організатор блокади також повідомив, що активісти мали розмову з міністром інфраструктури Андрієм  Пивоварським.

"Він почав розповідати про гроші, які втратить країна та перевізники. Приводив цифру, що на одного російського перевізника припадає 100 наших. І що багато хто втратить прибуток. Щодо перевізників, які проти припинення транзиту, апелюючи до того, що вони втрачають гроші, то я готовий з ними говорити. Готовий привезти їм хлопців-інвалідів з госпіталю, жінок та матерів, що втратили своїх чоловіків та синів, хлопців, що були в російському полоні. От хай їм доведуть, що ті гроші, які вони зароблять на фурах в Росії, важливіші за життя тих, кого втратили ці люди, або важливіші за здоров’я бійців, або за те, що вони пережили через війну з Росією на Донбасі", - наголосив Деяк.

Нагадаємо, сьогодні на засіданні уряду має ще раз обговорюватися питання щодо перевізників та умов подальшої співпраці з РФ у сфері міжнародних перевезень вантажів.

Нині транзит призупинено, триває режим "повернення додому", який закінчується 25 лютого. Після цього активісти, що організували всеукраїнську блокаду російських фур, чекають на рішення Кабміну про скасування транзиту для РФ.

Повну версію інтерв’ю з активістом Тарасом Деяком читайте на сайті Укрінформу згодом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-