Пивоварський і Томбінський обговорили ситуацію з транзитом російських фур через Україну - 21.02.2016 02:47 — Новини Укрінформ
Пивоварський і Томбінський обговорили ситуацію з транзитом російських фур через Україну

Пивоварський і Томбінський обговорили ситуацію з транзитом російських фур через Україну

1336
Ukrinform
Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський і голова представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінський обговорили ситуацію з транзитом, яка склалася між Україною та РФ.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

«Томбінський розповів про занепокоєння західних партнерів України, оскільки більшість товарів, що везуться українською територією, прямують у країни ЄС. Міжнародне співтовариство сподівається, що Україна як і раніше залишиться надійним транзитером, а перебої в транзитних потоках є тимчасовим явищем», - зазначається у повідомленні.

Пивоварський пояснив, що транзит призупинено тимчасово для врегулювання ситуації.

«Перший крок вже зроблено. За інформацією Оперативного штабу, режим «їду додому» працює, кількість звернень за кілька днів зменшилася в рази. Обидві сторони відпустили затримані автомобілі, водії без перешкод завершують рейси і повертаються додому. Повідомлення про можливі ускладнення не надходили», - повідомив міністр.

Він також зазначив, що Україна усвідомлює свій обов'язок забезпечити безперешкодний і безпечний транзит згідно міжнародних договорів і конвенцій, вимог Світової організації торгівлі. Тим більше, що це в наших національних інтересах, бо ми прагнемо реалізувати свій транзитний потенціал. Незабезпечення плинності транзитних потоків може призвести до того, що Україну оминатимуть і всі інші перевізники, щоб не піддавати свій бізнес ризику запізнення або простою транспортних засобів. «Тому Міністерство працює над повним вирішенням питання», - додав Пивоварський.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>