Демчишин розказав, коли Газпром отримає рахунки за новою транзитною ставкою

Демчишин розказав, коли Газпром отримає рахунки за новою транзитною ставкою

994
Ukrinform
Україна не підніматиме для Росії транзитну ставку на 50% до підписання нової угоди і співпрацюватиме з нею на старих умовах.

Про це журналістам у Києві сказав міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У нас зараз немає бази для того, щоб виставити рахунки (Росії - ред.) за новими тарифами, бо не підписаний договір. Ми працюємо за тими договорами, які існують», - сказав міністр.

Нагадаємо, НАК "Нафтогаз України" запропонував Газпрому провести переговори щодо вартості послуг з транзиту російського газу в ЄС після того, як 29 грудня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), встановила нові правила ціноутворення на даний вид послуг.

Відповідно до чинного контракту між Газпромом і Нафтогазом, за яким сторони нині ведуть судову тяганину у Стокгольмському арбітражі, вартість послуг з транзиту російського газу через Україну прив'язується до ціни на газ. Ставка транзиту в першому кварталі 2016 року становила 2,88 долара за тисячу кубометрів на кожні 100 км.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-