Міністр фінансів запевнила, що Україна скоро вибереться з кризи

Міністр фінансів запевнила, що Україна скоро вибереться з кризи

Укрінформ
Вкладення в Україну є надійними інвестиціями, адже нинішня українська криза це лише тимчасове явищем, яке незабаром зміниться економічним зростанням.

Таку думку в інтерв’ю телеканалу France 24 висловила міністр фінансів України Наталія Яресько.

«Інвестиції в Україну надійні, адже нинішні проблеми в країні мають тимчасовий характер і ми їх подолаємо. У нас є новообраний демократичний президент та парламент, парламентська коаліція із конституційною більшістю, а також готовий та охочий уряд», - сказала Яресько.

За її словами, ще більше значення для успішного розвитку країни має досвідчене громадянське суспільство.

«Ми маємо громадянське суспільство, що за останні роки пройшло через неймовірні випробування, починаючи від Революції Гідності і аж до цієї війни», - зазначила міністр фінансів.

Вона додала, що пересічні українці також вимагають реформ і уряду не залишається нічого іншого, як втілювати їх.

«Українці хочуть європейського стилю життя, європейського принципу верховенства права, хочуть бачити боротьбу з корупцією. Все, що ми робимо – це вимоги суспільства. Іншого вибору немає», - наголосила Яресько.

Також голова Мінфіну розповіла, на що Україна витратить іноземні кредити.

«Нам необхідний достатній фінансовий ресурс від наших міжнародних партнерів, аби повернути на ринок впевненість, відновити резерви НБУ, подбати про зовнішні борги та дати подушку для продовження структурних реформ, що вже розпочалися», - сказала Яресько.

За її словами, точної суми необхідної Україні фінансової підтримки назвати неможливо, адже підрахунки грунтуються на складних до передбачення ситуаціях.

«Сама сума не настільки важлива, як те, аби вона надійшла вчасно, і ми могли негайно відновити впевненість», - підсумувала міністр фінансів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-