"Укрнафті" призупинили дію трьох дозволів на користування надрами

"Укрнафті" призупинили дію трьох дозволів на користування надрами

1194
Ukrinform
Державна служба геології та надр України (Держгеонадра) призупинила дію трьох спецдозволів на користування надрами, наданих ПАТ «Укрнафта» - по Голубівському (Дніпропетровська область), Юріївському (Дніпропетровська область) та Лопушнянському родовищах (Чернівецька область).

Про це Укрінформ повідомили в Держгеонадра.

«Ліцензії були видані ПАТ «Укрнафта» з метою видобування вуглеводнів і зупинені у січні 2016 року через порушення - заборгованість підприємства за користування надрами перед держбюджетом», - роз'яснюється в повідомленні.

Зазначається, що у 2016 році Держгеонадра планує здійснити додатково 12 перевірок підприємства.

«Такий крок є крайнім заходом, якому передує довгий переговорний процес і робота над усуненням порушень - реструктуризація заборгованості, перегляд плану робіт тощо. Для нас важливо допомогти компаніям забезпечити безперервність робіт, особливо якщо йдеться про ключові компанії галузі, такі як ПАТ «Укрнафта», яка на сьогодні контролює 86% видобутку нафти в Україні. Разом із тим, ми маємо неухильно дотримуватися інтересів держави в галузі надрокористування і стимулювати компанії до усунення будь-яких порушень»,- зазначив у цьому зв'язку Микола Бояркін, т.в.о голови Державної служби геології та надр України.

Нагадаємо, ПАТ «Укрнафта» є власником 94 дійсних спеціальних дозволів на користування надрами, з яких 83 надані з метою видобування та геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки вуглеводнів, на території Дніпропетровської, Івано-Франківської, Львівської, Полтавської, Сумської, Харківської, Чернівецької, Чернігівської областей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-