Нафтогаз трохи знизив ціни на газ для промисловості

Нафтогаз трохи знизив ціни на газ для промисловості

1051
Ukrinform
НАК "Нафтогаз України" опублікувала нові цінові пропозиції на природний газ для промислових споживачів, бюджетних організацій та інших суб’єктів господарювання. В середньому запропоновані ціни для цих категорій споживачів зменшилися на 2%.

Про це інформує прес-служба компанії.

"Цінові пропозиції "Нафтогазу" диференційовані в залежності від обсягів закупівлі, умов оплати та стану попередніх розрахунків. Рівні кінцевих цін для зазначених категорій споживачів складають від 7354 до 8366 грн за тис.куб.м (з урахуванням тарифів на транспортування магістральними і розподільними трубопроводами та ПДВ), в залежності від умов", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, з 1 жовтня 2015 року скасовано державне регулювання цін на газ для всіх категорій споживачів, крім населення та ТКЕ для потреб населення. Відтоді "Нафтогаз" постачає газ промисловим споживачам, бюджетним організаціям та іншим суб’єктам господарювання на ринкових умовах.

Водночас "Нафтогаз" залишається єдиним постачальником газу для потреб населення та ТКЕ для виробництва тепла для населення. Наразі ціна газу для цих категорій споживачів з урахуванням тарифів на транспортування і розподіл та податків становить 2994 грн/тис. куб. м (ТКЕ для виробництва тепла для населення), 3600 грн/тис. куб. м (пільгова ціна для населення) та 7188 грн/тис. куб. м (стандартна ціна для населення).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-