Швейцарія надасть Україні ще $200 мільйонів

Швейцарія надасть Україні ще $200 мільйонів

Укрінформ
Під час Всесвітнього економічного форуму Петро Порошенко провів зустріч із президентом Швейцарської Конфедерації Йоганном Шнайдером-Амманном. Вони домовились про надання Україні додаткових 200 млн доларів США на поповнення золотовалютних резервів.

Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво Глави держави. 

"У рамках 46-го щорічного засідання Всесвітнього економічного форуму Петро Порошенко провів зустріч із президентом Швейцарської Конфедерації Йоганном Шнайдером-Амманном. Президент України подякував уряду Швейцарії та Швейцарському народові за гуманітарну та фінансову допомогу, сумарний обсяг якої наразі складає близько 350 млн доларів США. Співрозмовники домовились про надання Україні додаткових 200 млн доларів США на поповнення золотовалютних резервів країни. Президент Швейцарії висловив захоплення тим, як Україна бореться за свою незалежність", - йдеться в повідомленні.

Співрозмовники також обговорили хід українських реформ.

Окремо обговорювались шляхи активізації українсько-швейцарського торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва. З цією метою було домовлено про проведення у 2016 році після майже чотирирічної перерви засідання Українсько-Швейцарського спільного комітету з торговельно-економічного співробітництва, підготовки до підписання відповідних двосторонніх документів та презентації потенційних інвестиційних проектів. Порошенко запросив Президента Швейцарської Конфедерації відвідати Україну з офіційним візитом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-