Мінфін домовився зі Сбєрбанком про реструктуризацію

Мінфін домовився зі Сбєрбанком про реструктуризацію

Укрінформ
Україна досягла згоди зі Сбєрбанком Росії щодо реструктуризації гарантованих державою кредитів Укравтодору і державного підприємства "Конструкторське бюро "Південне" ім. М. К. Янгеля".

Про це повідомляється на сайті Мінфіну України.

"Міністерство фінансів України, спільно з Укравтодором і Державним підприємством "Конструкторське бюро "Південне" ім. М. К. Янгеля", домовилися зі Сбєрбанком Росії щодо принципів реструктуризації кредитів Укравтодору і Державного підприємства "Конструкторське бюро "Південне" ім. М. К. Янгеля", що були гарантовані державою", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, сторони домовилися працювати разом, щоб завершити транзакцію якомога швидше.

"Міністерство фінансів вітає дану угоду зі Сбєрбанком Росії, оскільки вона відповідає вимогам програми співробітництва України з МВФ "Механізм розширеного фінансування". Міністерство фінансів продовжує переговори щодо реструктуризації інших кредитів, гарантованих державою, що входять до периметру боргової операції України", - додали у Мінфіні.

Міністерство фінансів також підтвердило свою готовність до добросовісного продовження переговорів щодо реструктуризації єврооблігацій України з погашенням у грудні 2015 року на загальну суму 3 млрд. дол. США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-