«Укроборонпром» та поляки розроблять два нових типи самохідних гармат

«Укроборонпром» та поляки розроблять два нових типи самохідних гармат

Укрінформ
ДК «Укроборонпром» разом з польською компанією планує розробити два нових типи самохідних гармат на базі виготовленої в Україні бронетехніки.

Про це йдеться в річному звіті державного концерну, що об’єднує головні підприємства України в галузі оборонної техніки.

З української сторони проект буде реалізовувати Конструкторське бюро ім. Морозова, а з польської - компанія Huta Stalowa Wola. Планують реалізувати два проекти: створення 120-мм самохідного міномета на шасі БТР-4Е та 155-мм самохідної гаубиці на базі шасі танка БМ «Оплот».

«Укроборонпром» у 2016 році планує запустити виробництво боєприпасів різних калібрів, а також вирішити проблему з постачанням двигунів для виготовлення бронетехніки, налагодивши серійне виробництво на українських підприємствах.

Також у планах концерну - модернізація виробничих потужностей Харківського конструкторського бюро ім. Морозова та Заводу ім. Малишева для серійного виробництва танків БМ «Оплот» і деталей для бронетехніки, зокрема, ходової частини та трансмісії для бронемашин «Дозор» і БТР-4.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-