Росія програє суд щодо "боргу Януковича" - Bloomberg

Росія програє суд щодо "боргу Януковича" - Bloomberg

3838
Ukrinform
Російська влада програє в міжнародному суді позов до України про невиплату їм так званого "боргу Януковича", якщо буде встановлено, що на той момент Москва вже готувала план щодо анексії Криму.

Про це в інтерв'ю Bloomberg заявив професор права в Duke University Міту Гулят.

Інші експерти також скептично поставилися до шансів Росії на успіх стосовно запланованого нею судового процесу. У статті йдеться, що практично стягнути "борг Януковича" з України буде непросто, навіть якщо арбітраж винесе рішення на користь Москви. Однак Росія спробує взяти контроль над українським майном за кордоном через судові процеси у конкретних країнах.

У той же час Ендрю Уілкінсон, партнер юридичної фірми Weil Gotshal & Manges LLP, який працював над документами про реструктуризацію українського боргу, заявив: "За законом, варіанти, які має Росія для повернення боргу, дуже обмежені".

"Дефолт України по боргу перед Росією не призведе до припинення програми МВФ, а ось неприйняття бюджету і податкових законів - може. Москва вже заявила, що буде судитися. Не знаю, до чого це призведе, але важко зрозуміти, чому Україна повинна платити, враховуючи агресію Росії на Донбасі", - зазначив колишній посол США в Україні, експерт впливового аналітичного центру Brookings Institution Стівен Пайфер.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-