Світовий банк погіршив прогноз для Росії-2016

Світовий банк погіршив прогноз для Росії-2016

3067
Ukrinform
Світовий банк погіршив прогноз розвитку економіки Росії в наступному році.

Про це повідомляє Ехо Москви.

Аналітики організації пов'язують це зі зниженням нафтових котирувань і більш високими обсягами позик, які доведеться робити Москві у 2016-му.

«У своєму прогнозі Світовий банк очікує, що російський ВВП «впаде» майже на 0,7%. Раніше йшлося про одну десяту. Падіння цін на нафту позначиться на показниках російського фінансового ринку і призведе до прискорення інфляції. Справа в тому, що базовий сценарій виходив з очікувань середньорічних цін на 2016-й у 53 долари за барель, тепер ця цифра впала до 49. Збережеться тиск на курс рубля, а більш високі ризики інфляції змусять російський Центробанк посилити грошово-кредитну політику. Знизиться кредитоспроможність підприємців і домашніх господарств країни», - вважає провідний економіст Світового банку по Росії Біргіт Хансл.

У 2017 році Росії варто очікувати меншого зростання, він складе не більше 1,3 відсотка ВВП за умови збереження санкції і низьких цін на нафту. При цьому ситуація на світових ринках може призвести до подальшого перегляду показників прогнозу.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-