Україна втратить до €30 мільйонів через закрите небо

Україна втратить до €30 мільйонів через закрите небо

Укрінформ
Втрати Державного підприємства обслуговування повітряного руху України (Украероруху) від закриття транзиту для російських авіакомпаній через український авіапростір оцінюються у межах 25-30 млн євро на рік.

Про це на брифінгу в Кабінеті міністрів сказав міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Втрати українського аероруху оцінюються у районі 25-30 млн (євро. - Ред.) на рік. Інших втрат не повинно бути», - зазначив міністр.

При цьому, на думку Пивоварського, російська сторона потенційно втратить більше, оскільки їм доведеться змінювати fly-плани, сполучення в аеропортах. «Але питання не в економічних втратах», - наголосив він.

Нагадаємо, як наголошують в Мінінфраструктури, рішення про закриття українського авіапростору для транзиту російських авіакомпаній ухвалене у зв'язку із загостренням військової та суспільно-політичної ситуації. Прийняте рішення також обумовлене систематичним порушенням правил польотів і порядку використання повітряного простору України з боку російських авіаперевізників та має на меті попередити будь-які можливі провокації в повітряному просторі України.

Повне закриття українського авіапростору для транзиту російських авіакомпаній розпочнеться з опівночі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-