Рубль упав слідом за Су-24 в Сирії

Рубль упав слідом за Су-24 в Сирії

Укрінформ
Після появи інформації про те, що поблизу сирійсько-турецького кордону був збитий російський літак Су-24, курс рубля і котирування акцій російських компаній пішли вниз.

Як повідомляє "РБК", вартість долара перевищила рівень закриття вчорашніх торгів і наблизилася до 66 руб.

"Курс долара до рубля, що втратив під час ранкових торгів на Московській біржі більш як 40 коп., різко зріс після появи новин про загибель поблизу сирійсько-турецького кордону російського бомбардувальника Су-24", - йдеться у повідомленні.

Одночасно з цим курс євро, що знижувався, вранці також піднявся вище 70 руб., досягнувши на максимумі позначки 70,3 руб., що на 0,47% вище за рівень закриття вчорашніх торгів.

Поряд з курсом рубля знизилися і котирування акцій російських компаній, що призвело до падіння основних фондових індексів Московської біржі. Індекс ММВБ, який перебував вранці у зеленій зоні, опустився до 1832,63 пункта, що на 1,95% нижче рівня закриття вчорашніх торгів. Індекс РТС, який під час ранкових торгів також йшов вгору, впав до 876,6 пункта, що на 2,33% нижче вчорашнього закриття.

Нагадаємо, Міністерство оборони Туреччини повідомило, що невідомий літак десять разів протягом п'яти хвилин порушив повітряний простір Туреччини і після кількох попереджень був збитий винищувачами F-16.

Російське військове відомство визнало втрату в Сирії бомбардувальника Су-24, повідомивши, що літак не виходив за межі повітряного простору Сирії і, імовірно, був збитий із землі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-