"АероСвіт" просить визнати себе банкрутом

Укрінформ
Господарський суд Київської області, розглянувши заяву ПАТ "Авіакомпанія "АероСвіт" (Київ), розпочав провадження у справі про банкрутство авіакомпанії

Господарський суд Київської області, розглянувши заяву ПАТ "Авіакомпанія "АероСвіт" (Київ), розпочав провадження у справі про банкрутство авіакомпанії.

Про це йдеться у постанові суду, опублікованій в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

"Відкрити провадження у справі про банкрутство приватного акціонерного товариства "Авіакомпанія "Аеросвіт"", - зазначається у документі.

Крім того, суд постановив запровадити процедуру розпорядження майном авіакомпанії.

У постанові суду зазначається, що станом на 27 грудня 2012 року авіакомпанія має заборгованість перед кредиторами у розмірі 4,27 млрд грн, а згідно з даними балансу станом на 30 вересня 2012 року загальна балансова вартість активів "АероСвіту" становить 1,467 млрд грн.

Розгляд справи у підготовчому засіданні призначений на 23 січня 2013 року.

Авіакомпанія "Аеросвіт - Українські авіалінії" була заснована у 1994 р. Зараз є одним з найбільших українських авіаперевізників нарівні з "Міжнародними авіалініями України".

З весни 2013 р. МАУ може розпочати здійснення більшої частини рейсів "АероСвіту" на своїх літаках. У свою чергу, "АероСвіт" виконуватиме функції маркетингового партнера на цих напрямках.

"АероСвіт" має досить широку мережу регулярних міжнародних маршрутів. Обслуговує понад 60 міжнародних маршрутів до 34 країн, у тому числі п'ять трансконтинентальних безпосадочних повітряних ліній - до Нью-Йорка, Торонто, Пекіна, Делі та Бангкока.

Авіакомпанія оперує флотом у складі 28 повітряних суден компанії Boeing, включаючи вісім дальньомагістральних Boeing 767 і 20 середньомагістральних Boeing 737. Крім того, "АероСвіт" використовує літаки Airbus 320/321, Embraer 145, Embraer 190 і ATR-72.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-