Янукович змінив гендиректора «Укроборонпрому»

Янукович змінив гендиректора «Укроборонпрому»

Укрінформ
Президент України Віктор Янукович звільнив Дмитра Перегудова з посади генерального директора Державного концерну «Укроборонпром»

Президент України Віктор Янукович звільнив Дмитра Перегудова з посади генерального директора Державного концерну «Укроборонпром».

Відповідний указ розміщено на офіційному сайті Глави держави.

Іншим указом новим гендиректором «Укроборонпрому» призначено Сергія Громова.

До призначення главою «Укроборонпрому» Громов працював на посаді виконавчого директора компанії Promet Steel, що входить у структуру «Метінвест холдингу» Ріната Ахметова.

Сергій Громов є уродженцем міста Дружківка Донецької області. У 1996 році закінчив Донецький Державний Технічний Університет за спеціальністю "інженер-економіст".

Нагадаємо, 8 лютого 2012 року Віктор Янукович призначив Дмитра Перегудова главою ДК "Укроборонпром".

Раніше Перегудов очолював Державну компанію "Укрспецекспорт", що входить в "Укроборонпром".

Концерн «Укроборонпром» об'єднує державні підприємства, які розробляють, виготовляють, реалізують, ремонтують, модернізують і утилізують озброєння, військову техніку та боєприпаси, а також беруть участь у військово-технічному співробітництві з іноземними державами.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-