Жебрівський обіцяє створити умови для життя і праці, щоб вимушені переселенці поверталися на Донеччину

Жебрівський обіцяє створити умови для життя і праці, щоб вимушені переселенці поверталися на Донеччину

Укрінформ
У Донецькій області влада повинна створити такі умови для життя і праці, щоб вимушені переселенці після повної деокупації Донеччини повернулися назад, до рідного краю.

Про це у четвер повідомив на своїй сторінці у Facebook голова Донецької військово-цивільної областної адміністрації Павло Жебрівський.

«Сьогодні за статистикою кожен четвертий вимушений переселенець із тимчасово окупованої території не планує повертатись назад після повної деокупації Донеччини. Це погана тенденція. Тому що виїхала, як правило, найбільш спроможна і самодостатня частина мешканців. Вони навчились працювати самі і створювали робочі місця для інших. Наше завдання, як влади, створити на Донеччині такі умови для життя і праці, щоб ці люди отримали мотивацію повернутися сюди», - написав очільник регіону.

Він запевнив, що це буде зроблено. «І ми це зробимо! Ми зробимо тут хорошу урбаністичну інфраструктуру, після запуску екологічного моніторингу, ми суттєво змінимо на краще екологічну ситуацію. Тут будуть модерні школи і дитячі садочки. Ми дамо поштовх для формування нової економічної моделі, створимо індустріальні парки, запустимо програми підтримки малого і середнього бізнесу. І люди самі захочуть сюди повернутися», - підкреслив Жебрівський.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-