Група СКМ оприлюднила список активів, які втратила в  Л\ДНР

Група СКМ оприлюднила список активів, які втратила в Л\ДНР

842
Укрінформ
Група СКМ заявляє, що від 15 березня не контролює роботу своїх активів, які розташовані на тимчасово неконтрольованих територіях Донецької та Луганської областей (НКТ).
Відповідна інформація розміщена на сайті СКМ.
“Ми втратили можливість забезпечувати роботу наших активів на НКТ в рамках правового поля України. Ми змушені ухвалити рішення про припинення своєї діяльності в тимчасово неконтрольованих українською владою окремих районах Донецької та Луганської областей”, - йдеться в повідомленні. 
Зокрема, це:
- у гірничо-металургійному секторі (Метінвест): ПрАТ «Єнакіївський металургійний завод» (включаючи його макіївську філію – ПрАТ «Макіївський металургійний завод»), ПрАТ «Єнакіївський коксохімпром», ПрАТ «Харцизький трубний завод», ПрАТ «Комсомольське рудоуправління», ПрАТ «Краснодонвугілля», ПрАТ «Донецьккокс», спільне українсько-швейцарське підприємство ТОВ «Метален».  
- в енергетичному секторі (ДТЕК): ПрАТ «ДТЕК Шахта Комсомолець Донбасу», ТОВ «Моспінське ВПП», ПрАТ «ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля», ТОВ «ДТЕК Східенерго» (ВП «Зуївська ТЕС»), ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго», ТОВ «Техремпоставка» , ТОВ «ДТЕК Свердловантрацит», ТОВ «ДТЕК Ровенькиантрацит», ТОВ «Електроналадка», ТОВ «ДТЕК Високовольтні мережі» і ТОВ «ДТЕК Сервіс».  
- у секторі нерухомості (ЕСТА): БЦ «Пушкінський», БЦ «7-ма лінія».
- у промислово-сировинному секторі (UMG): Докучаєвський флюсо-доломітний комбінат.
Раніше, в різний час, починаючи з 2014 року, СКМ повідомляла про втрату контролю над такими активами як:
- машинобудування (Corum Group): «Корум Донецькгірмаш», «Корум Донецький енергозавод», «Корум Горлівський машинобудівний завод»
- нерухомість (ЕСТА): готель «Донбас Палас», готель «Парк Інн»
- телекомунікації: оператори «Укртелеком» і Vega
- сільське господарство (HarvEast): третина земельного банку і більше третини активів (діяльність холдингу в регіоні була припинена в 2015 році і досі не поновлювалася).
- футбольна інфраструктура: стадіон «Донбас Арена» і навчально-тренувальна база «Кірша».
Також на НКТ був змушений припинити свою роботу Гуманітарний щтаб Ріната Ахметова «Допоможемо».
Крім того, на НКТ припинили свою діяльність банк ПУМБ, мережа автозаправок «Паралель» і мережа супермаркетів «Брусничка» (в 2014 і 2015 рр. відповідно), а також в 2014 році були закриті офіси «Медіа групи Україна».
Група СКМ неодноразово заявляла, що вважає абсолютно неприйнятною вимогу про перереєстрацію своїх підприємств і сплату податків самопроголошеним «ДНР» і «ЛНР». 
“Ми подаємо заяви в правоохоронні органи України про захоплення майна виробничих підприємств і невиробничих активів. Група СКМ уже звернулася до ДФС, податкових органів та державних фондів з повідомленням про втрату контролю над нашими активами”, - наголошується в заяві групи.
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-