Виселених з одеського санаторію переселенців-інвалідів прихистили в Слов'янську

Виселених з одеського санаторію переселенців-інвалідів прихистили в Слов'янську

Фото
1099
Ukrinform
У місті Слов'янськ Донецької області зустріли і розмістили переселенців-інвалідів, яких виселили з санаторію "Куяльник" в Одеській області.

Про це у Фейсбуці повідомив голова Донецької військово-цивільної обласної адміністрації Павло Жебрівський.

"Вранці о 4:30 зустріли в Слов'янську наших переселенців – людей з проблемами опорно-рухового апарату, візочників, незрячих та слабозорих. Від 2014 року близько 200 донецьких переселенців – людей з особливими потребами – були розміщені в санаторії "Куяльник" в Одеській області. Цього літа одесити почали нам наполегливо нагадувати, що пора забирати людей з санаторію. У серпні дирекція "Куяльника" відключила нашим переселенцям світло і воду. Людям почали створювати нелюдські умови проживання", - написав губернатор.

Він повідомив, що з Одеською облдержадміністрацією була домовленість, що до 14 жовтня донецьких переселенців перевезуть у Святогір'я і розмістять у відремонтованому корпусі одного з санаторіїв.

"Ми домовилися з Одеською ОДА, в терміновому порядку ремонтуємо в себе корпус № 9 санаторію "Святі гори", обладнаємо його для людей з особливими потребами і до 14 жовтня перевеземо туди наших переселенців", - написав Жебрівський, додавши, що підготовку корпусу в "Святих горах" тримає на особистому контролі. "Все йшло за планом. Проте в "Куяльнику" конфлікт почав надто загострюватися, і 53 переселенці прийняли рішення самостійно повертатися додому", - написав Жебрівський.

За словами очільника області, на сьогодні прибулих шістьох візочників поки розмістили у Донбаському міжрегіональному центрі професійної реабілітації інвалідів у Краматорську, інших  переселенців тимчасово розмістили в сусідньому корпусі санаторію "Святі гори".

Фото: Жебрівський/ФБ


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-