Понад 300 дітей з окупованих територій вже навчаються дистанційно в школах Донеччини

Понад 300 дітей з окупованих територій вже навчаються дистанційно в школах Донеччини

Укрінформ
На сьогодні понад 300 дітей з тимчасово окупованих територій вже записалися на навчання за дистанційною формою у визначених п’яти школах Донецької області.

Про це повідомила у вівторок під час прес-конференції в АКМЦ в Краматорську директор департаменту освіти та науки Донецької обласної державної адміністрації Надія Оксенчук, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні вже є платформа. Наш інститут післядипломної освіти її придбав, розробили контент, визначили 5 шкіл, які будуть опорними школами у дистанційному навчанні. Діти реєструються. На сьогоднішній день їх вже понад 300", - заявила вона.

Надія Оксенчук додала, що реєстрація лише розпочалася і буде тривати до кінця першого семестру.

Дистанційні заняття з учнями вже не будуть такими, як були у минулому році, запевнила  керівник освітнього департаменту ОДА. "Це вже буде проходити не просто як заняття з дитиною - окремо за завданнями онлайн. А це вже буде як урок: діти занесені до класних журналів, вони проходять весь матеріал, який проходять діти у звичайних школах, а вчителі отримають додаткову оплату за цю роботу", - зазначила вона.

За її словами, навчатися за дистанційною формою зможуть усі бажаючі. При цьому, це стосується не лише дітей з тимчасово окупованих територій, а й дітей з обмеженими потребами, тих, які захворіли на тривалий час чи кудись поїхали.

Поки за результатами дистанційного навчання не можна бути отримати свідоцтво чи атестат про освіту. "Тобто, все одно в 9 чи 11 класі діти, які навчалися дистанційно,  повинні приїхати до своєї школи, за якою вони закріплені, і здати відповідні тести, контрольні роботи тощо", - зазначила Надія Оксенчук.

Наразі в Донецькій області визначені наступні школи для дистанційного навчання:

  • Дистанційна школа м. Бахмут ЗОШ №18 (м. Бахмут,  вул. Ювілейна, 34, тел. 3-14-46, shkola18.eksternat@yandex.ua, сайт https://sites.google.com/site/artschool18/) 
  • Дистанційна школа м. Краматорськ ЗОШ №8 (м.Краматорськ, вул.Двірцева, б. 57а, тел. (06264) 7-25-28 - приймальня , 7-42-83 - заступники директора, e-mail: sch_8@ukr.net, сайт: www.kramsch8.ho.ua) 
  • Дистанційна школа м. Слов'янськ ЗОШ №13 (м. Слов'янськ, вул. Ясна, 19, e-mail slavschool13@ukr.net, сайт https://www.facebook.com/slavschool13, телефон (0626) 66-58-66)
  • Дистанційна школа м. Покровськ ЗОШ №9 (м.Покровськ, м-н "Шахтарський" Телефон 52-56-48 E-mail School9dnkras@meta.ua Сайт школи www.krasnoarmiysk-school9.edukit.dn.ua)
  • Дистанційна школа м. Маріуполь ЗОШ №29 (м. Маріуполь, вул. Зелинського, 37/39, тел. (0629) 37-68-13 — приймальна, email - marschool29@mail.ru).

​Більш детальніше з системою дистанційного навчання на Донеччині можна ознайомитися за наступним посиланням.

Василь Короткий, КРАМАТОРСЬК. 20 вересня 2016 року. 

Актуально

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-