Вступ до вишів жителям зони АТО спрощено

Вступ до вишів жителям зони АТО спрощено

Укрінформ
Президент України Петро Порошенко підписав закон щодо внесення змін до деяких законів про забезпечення права на здобуття освіти для осіб, місцем проживання яких є територія проведення АТО. Документ був прийнятий Верховною Радою 19 квітня 2016 року.

Про це повідомляє у середу прес-служба Глави держави.

"Президент підписав Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права на здобуття освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції", - йдеться у документі.

Так, у документі зазначається, що цей закон забезпечує доступність якісної освіти для дітей, мешканців Луганської та Донецької областей, та надає підтримку переміщеним з тимчасово окупованої території вищим навчальним закладам.

Зокрема, закон спрямований на створення державою додаткових можливостей щодо прийому на навчання до вищих навчальних закладів, проходження державної підсумкової атестації та отримання документа державного зразка про повну загальну середню освіту для осіб, місцем проживання яких є територія проведення АТО. Зазначені особи отримають можливість вступати до вищих навчальних закладів, які були евакуйовані із зони проведення АТО та тимчасово окупованої території, а також тих вищих навчальних закладів, які розташовані на території Луганської та Донецької областей, де здійснюють свої повноваження обласні військово-цивільні адміністрації, за умови складання лише вступних іспитів на конкурсній основі.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію через місяць з дня набрання ним чинності.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-