Емігрант розповів, ким працюють українці в США

Емігрант розповів, ким працюють українці в США

Укрінформ
Більшість українських мігрантів, які працюють у США, об'єднує понаднормова праця. Американці хочуть працювати 6-8 годин, за що отримують достатньо грошей на все. Українці згодні проводити на роботі 12-14 годин на день, бо хочуть більшого.

Про це в інтерв'ю zik.ua розповів українець Назар Семчишин, який 6 років живе і працює у США. 

Хлопець змінив понад 10 робіт у різних штатах. Зараз живе у Детройті, автомобільній столиці США. 3 роки працює на логістичні компанії, які займаються доставкою тих чи інших товарів по всій Америці.

"Маю знайомих українців, які багато років тут працюють. У них вже є чотири чи п'ять будинків. Їх вони здають в оренду, але не перестають щодня працювати на інших роботах. Не тому, що їм постійно мало грошей. А тому, що така культура праці в США. Люди живуть роботою, вона дає мету і впевненість. Хоча практично з будь-якою роботою у США можна нормально жити. Мати машину, житло та харчі. Свій автомобіль я придбав уже після двох місяців роботи у США. В Україні лише мріяв про класну електрогітару та барабанну установку, бо люблю музику. Тут у мене три крутих гітари та барабанна установка", - розповідає Назар Семчишин.

За його словами, українці працюють здебільшого різного роду чорноробами: прибирання, доглядання, будівництво.

"Майже два роки я теж таким займався, вже став майстром на всі руки. Бо робив і дах, і вікна, і всередині будинку все, що тільки можна придумати. Потім працював на заводі, а тоді вже взявся за перевезення товарів. Але добре мати освіту, щоб зустріти свою старість гідно. Я досі навчаюся, за той час закінчив два коледжі тут. У вересні вступаю на медичну програму. У майбутньому планую займатися медициною.

Також був період, коли я працював на страхову компанію, що займалася оцінюванням речей, які постраждали внаслідок лиха. Була бригада українців, ми займалися очищенням підвалів, що затопило, згорілих будинків і тому подібне. Українці, які працювали зі мною, могли з легким серцем забрати якусь чужу річ, вони її списували і крали додому. Таких прикладів знаю багато. В Америку приїжджають працювати найчастіше українці з сіл, які виграли ґрін-карту, заповнили анкету і потрапили сюди навіть не знаючи мови. Живуть часто у своїх маленьких українських тусовках, люблять випити, побитися. Тому українські робітники мають не надто добру славу серед американців, але це не заважає їм добре заробляти", - додав він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-