Молодих українців з усього світу запрошують на форум діаспори в Дніпрі

Молодих українців з усього світу запрошують на форум діаспори в Дніпрі

Укрінформ
21-26 серпня у Дніпрі відбудеться Форум української молоді діаспори (ФУМД), який збере молодих українців із-за кордону та України.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив президент СКУМО Мирослав Гочак.

"21-26 серпня 2017 р. у місті Дніпро Свiтoвий Конґрес Украïнських Молoдiжних Органiзацiй організовує Форум української молоді діаспори "Дніпро 2017" (ФУМД), в якому візьмуть участь представники української молоді діаспори та гості з діаспори з різних країн світу", - написав він.

Програма заходу:

21-23 серпня: пройде офіційна частина ФУМД, що включає в себе Річні збори Світового Конґресу Українських Молодіжних Організацій. 

22 серпня: відбудеться офіційне відкриття Форуму, участь в якому візьмуть мoлoдіжні лідери та активна мoлoдь дiаспoри й Украïни, представники Світового та Европейського Конґресу Українців, керівники діаспорних організацій та об`єднань, керівництво держави, дипломатичний корпус, духовенство, євродепутати, представники державних інституцій, пoлiтичні, громадські та культурні дiячi з Украïни.

23 серпня: попередньо запланована робота за тематичними секціями, панельні дискусії.

24-26 серпня: триватиме неофіційна пізнавально-навчальна частина програми, яка складатиметься з відповідних тренінгів, семінарів, зустрічей та майстер класів. Участь у навчально-пізнавальних заходах передбачена для представників української молоді діаспори віком 18-30 років.

Гочак також зазначив, що протягом всього часу проведення форуму діятиме культурна програма "Діаспора Фест 2017", яка складатиметься з концертів, модних показів, етно-вечірок, флеш-мобів, виставок за участі митців та гуртів з України та закордону.

Зареєструватись на ФУМД можна за посиланням: http://fumd.skumo.org

Пропозиції щодо програми Форуму просимо надсилати на електронну адресу: fumd@skumo.org.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-