Посольство України в Австралії відчиняє двері для дітей, котрі вивчають 
українську мову

Посольство України в Австралії відчиняє двері для дітей, котрі вивчають українську мову

1225
Укрінформ
Учні та вчителі Центральної школи ім. кн. Ольги з Сіднея стали першими  відвідувачами Посольства України у рамках нової ініціативи української  амбасади, започаткованої з нагоди 25-річниці Незалежності України,  повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Діти – це найчутливіша когорта української громади за кордоном, яка потребує постійної опіки і підтримки. Якщо старше покоління є носієм історичної пам’яті, то багато дітей, які вивчають мову і традиції України, народилися вже тут і жодного разу не були на історичній батьківщині. Ініціативою «Екскурсія до Посольства» ми намагаємося дати маленьким представникам нашої громади відчуття «українського дому», яким, сподіваємося, вони вважатимуть Посольство», – заявили в дипустанові.

Оскільки місцями компактного проживання українців Австралії є Мельбурн, Сідней, Перт, Аделаїда, то програма візиту дітей до Канберри, окрім відвідання Посольства, включатиме і візит до Центру Православ’я України у Канберрі, який очолює о. Михайло Соломко.

Перший пробний візит учнів сіднейської школи, здійснений за підтримки голови Української громади Сіднея Андрія Білінського та професора Австралійського національного університету Соні Мицак продемонстрував потенційний успіх проекту. Відверте спілкування з Послом України Миколою Кулінічем, не лише дітей, а й батьків та вчителів школи, символічне фото на фоні українського прапора, слова і подарунки на підтримку дітей, які вивчають українську мову і традиції, стали запорукою невимушеної атмосфери та дали усім учасникам зустрічі розуміння того, що Україна дбає і пам’ятає про них.

Як повідомляв Укрінформ, діаспора Австралії закликала діаспору Нідерландів підтримати Україну на референдумі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-