Запрацював освітній портал для вивчення української мови для іноземців

Запрацював освітній портал для вивчення української мови для іноземців

2456
Ukrinform
Розпочав роботу освітній портал для вивчення української мови як іноземної (УМІ) «Крок до України». 

Про це повідомила директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків із діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Ключковська у Фейсбуці. 

«Нарешті після довгих тижнів і місяців невпинної праці, після численних обговорень у колі фахівців, круглих столів, конференцій запрацював освітній портал для вивчення української мови як іноземної. Сайт створений для усіх - молодших і старших, представників української діаспори й іноземців, словом, для всіх, хто бажає вивчати українську мову за допомогою найсучасніших засобів», - написала вона.

Ключковська запрошує вчителів, викладачів і всіх, хто вивчає українську як іноземну в Україні та за кордоном, до знайомства з новим сайтом. Вона сподівається, що сайт буде корисним і зробить вивчення та викладання української мови ще більш приємним і цікавим.

Портал працює у рамках однойменного проекту МІОК «Крок до України». У рубриках сайту передбачено поділ інформації на матеріали для вчителів, студентів і дітей. Студентами вважають усіх, хто вивчає українську мову як іноземну, без вікових обмежень, а рубрику для дітей виокремлено, позаяк ці матеріали потребують інших методичних підходів.

Сайт містить навчальні інтерактивні курси, які доповнюють підручники з УМІ, видані в рамках проекту «Крок до України», відео- й аудіоматеріали, тестування для визначення рівня володіння мовою, додаткові матеріали у рубриках «етномайстерня», «навчальні екскурсії», «ігри», «методичні розробки для проведення занять».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-