Дружина українського посла в Канаді: Таке відчуття, що я в Україні

Дружина українського посла в Канаді: Таке відчуття, що я в Україні

1556
Ukrinform
Дружина посла України в Канаді Андрія Шевченка, журналістка та телеведуча Ганна Гомонай вважає, що головним завданням для неї у Канаді є відкрити цій країні творчість сучасних українських митців - режисерів, музикантів, письменників. 

Про це вона повідомила в інтерв'ю Максиму Столяревському для рубрики "Цікаві люди" на Ukrainians in Toronto, передає gazeta.ua.

"Після зустрічі в Торонто з українськими активістами, я зрозуміла, що це колосальний український тил, де люди закривають на всіх фронтах: і медична допомога, і військова, і моральна, і волонтерська, і мистецька. В плані традицій ми дуже мало що можемо показати в Канаді. Бо тут все це дуже добре збереглося. Таке відчуття, що ти в Україні і ніякої різниці немає", - розповіла Гомонай.

Вона зізналася, що неймовірно вражена тим, як живе українська діаспора, скільки всього робить для України. Тому насамперед, як дружина посла, вона хотіла б їм не заважати.

"Посольство України в Канаді має допомагати українській громаді у тій великій справі, що вона робить. Ми навіть у найскромніших проханнях не змогли б просити того, що вони і так роблять", - сказала дружина посла.

За її словами, переїзд до нової країни дався їй тяжко. Адже в Україні лишилися друзі, знайомі, звичне життя. Каже, що українське законодавство гарантує дружині посла збереження робочого місця. Тож у разі чого - вона готова повернутися на українське телебачення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>