Українська молодь із-за кордону передала подарунки для дітей захисників

Українська молодь із-за кордону передала подарунки для дітей захисників

1267
Ukrinform
Спілка української молоді (СУМ) у рамках акції "Теплом зігріємо серця" зібрала та передала в міста України теплі речі, шкільне приладдя та солодощі для дітей українських бійців.

Про це повідомляє сайт СУМу.

"Юні українці з Канади, Австралії, Сполучених Штатів Америки, Німеччини, Бельгії та Великобританії об’єднані в лавах Спілки Української Молоді, зібрали та передали подарунки для своїх ровесників в Україні, батьки яких виконують бойові завдання в зоні АТО", - йдеться у повідомленні.

Гостинці доправлять до різних областей, де діють місцеві організації СУМ в Україні. Зокрема в Калуші, Львові, Тернополі, Хмельницьку, Чернігові, Сквирі, Бобринцю, Дніпропетровську та Києві.

Загалом СУМівці з США, Канади, Австралії, Німеччини, Бельгії та Великобританії зібрали понад 700 пакунків з одягом, взуттям, шкільним приладдям та солодощами та понад $12 000, що дозволить закупити ще близько 800 подарунків.

В першу чергу такі подарунки передадуть дітям, батьки яких загинули на Сході країни, обороняючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави, дітям з особливими потребами, чиї батьки перебувають в зоні АТО. Крім дітей з сімей військових, гостинці отримають й малюки з родин вимушених переселенців.

На думку СУМівців, окрім практичного, ця акція має й велике моральне значення, адже засвідчує єдність українців світу, незалежно від місця їх проживання чи віку.

Нагадаємо, що акцію "Теплом зігріємо серця" СУМівці проводять вдруге. Минулорічна охопила понад 500 дітей вимушено переселених осіб, які через воєнні дії на сході змушені були покинути свої домівки.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-