Терапевтичну книжку «Таємні історії маленьких і великих перемог» надрукують шрифтом Брайля

Терапевтичну книжку «Таємні історії маленьких і великих перемог» надрукують шрифтом Брайля

Укрінформ
Терапевтичну книжку «Таємні історії маленьких і великих перемог» письменниці Тані Стус надрукують шрифтом Брайля.

Про це Укрінформу повідомили у видавництві #книголав.

«Для видавництва #книголав це значущий проєкт, який об'єднав чимало небайдужих професіоналів. З ініціативи VPLYV FUND у межах проєкту “Книга Брайлем” та у партнерстві з благодійним фондом Kateryna Biloruska Foundation книгарнею “Закапелок” було зібрано 20 тисяч гривень під час "Книжкового Арсеналу" для друку 20 примірників книжки в універсальному дизайні (шрифт Брайля і звичайний плоский шрифт)», - розповіли у видавництві.

Читайте також: До України прибула перша партія підручників НУШ, надрукованих у Євросоюзі

«Таємні історії маленьких і великих перемог» – це збірка оповідань, яка включає 10 казок із терапевтичним ефектом для дорослих і дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Казки стануть повсякденним інструментом допомоги для батьків із дітьми, які мають ознаки стресу, тривожності, або у кризових ситуаціях, пов'язаних із війною.

Для мільйонів незрячих людей шрифт Брайля є засобом спілкування, освіти та доступу до інформації. Це унікальний тактильний рельєфно-крапковий шрифт, в основі якого лежить комбінація шести крапок. За його допомогою незрячі можуть писати та читати.

Читайте також: Жадан презентував у Львові артбук, що «співає»

Книги «Таємні історії маленьких і великих перемог», надруковані шрифтом Брайля, будуть передані у спеціалізовані навчальні заклади та бібліотеки.

Як повідомлялося, перша україномовна збірка дитячих аудіоказок «Таємні історії маленьких і великих перемог» була презентована у жовтні 2022 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-