П'ять українських прем'єр, які вийдуть на екрани на початку 2022 року

П'ять українських прем'єр, які вийдуть на екрани на початку 2022 року

Відео
Укрінформ
П'ять українських прем’єр від компанії FILM.UA Distribution вийдуть на великі екрани в першій половині наступного року.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Держкіно.

«Перша комедія року «Зірки за обміном» режисера Олексія Даруги розповість про непримиренних суперників на сцені – Полю Малякову та Фому Михайловського: зірок шоу-бізнесу, які несподівано міняються тілами. Чого тільки не робили герої, щоб повернути свої життя назад. Наскільки їм вдалося вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента – дивіться у кіно з 1 січня 2022 року», - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, у ролях: Оля Полякова, Дзідзьо (Михайло Хома), Сергій Либа, Дмитро Вівчарюк, Марія Пустова, Євфросинія Мельник, Олег Волощенко, Єлізар Назаренко, Роман Халаїмов, Наталія Сумська, Юрій Горбунов.

Фільм знято у співпраці Kinorob (FILM.UA Group) та Secret Service Entertainment за підтримки Державного агентства з питань кіно.

Повідомляється, що з 2 лютого у прокаті «Найкращі вихідні» режисера Влада Климчука. Це 4 історії, безліч комедійних ситуацій та зворушливих моментів, масштабних сцен і зірок шоу-бізнесу, серед яких The HARDKISS, Onuka, alyona alyona, VERKA SERDUCHKA & band, Артем Пивоваров.

У ролях: Дар'я Петрожицька, Еліас Райкерт, Ганс Йорг Бертхольд, Ада Роговцева, Ірма Вітовська, Аліна Чебан, Богдан Осадчук, Георгій Хостікоєв, Наталія Бабенко, Тарас Денисюк, Максим Девізоров, Олександр Рудинський, Максим Кириченко, Валерій Морозов.

Виробництво: FILM.UA Group та ТОВ "Твій найкращий фестиваль" за підтримки Держкіно.

З 24 лютого на екрани вийде «Велика Прогулянка» режисера Олега Зборовського. У центрі подій – дві різні родини, що у теплий весняний день їдуть "на шашлики" та опиняються на одній спільній галявині, котру кожна з родин вважає "своєю". Суперечка, яка між ними виникає, переростає у гротескну "війну" за місце для приготування шашликів. Однак, як би сильно вони не сварилися, справжня загроза об'єднує їх у потужну суперсилу.

У ролях: Юрій Ткач, Олена Кравець, Андрій Ісаєнко, Ірина Гатун, Михайло Жонін, Олексій Завгородній/Позитив, Ілля Паладін, Марго Крупіна-Біньковська, Вероніка Лук’яненко, Алекс Березовський, Валерій Швець, Владислав Писаренко.

Виробництво: FILM.UA Group за підтримки Держкіно.

З 24 березня в кінотеатрах очікується стрічка «Я, «Побєда» і Берлін» режисерки Ольги Ряшиної. Для шанувальників Андрія Кузьменка ця стрічка матиме особливе значення: це історія музиканта-початківця Кузьми, який за три дні до запланованого концерту вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій "Побєді". Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту – встигнути на виступ. Вже з перших хвилин подорожі все йде не за планом, проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення.

У ролях: Іван Бліндар, Володимир Гева, Марія Стопник.

Виробництво: Star Media за підтримки Держкіно й компанії Golden Tile.

Із 12 травня вийде в прокат «Довбуш» режисера Олеся Саніна. "Гідність або забуття!" – таким є гасло фільму про українського легендарного опришка Олексу Довбуша. Це історія про незламність та відстоювання свободи на тлі буремних подій, історія про свободу понад усе та всеосяжну любов: до свого народу, до рідної землі.

Автори проєкту відроджували ремесла та реставрували унікальні техніки бою, вивчали музичну, матеріальну і нематеріальну культуру часу, який зображений у стрічці. Все це, за словами Олеся Саніна, щоб "розказати неповторну історію боротьби й кохання, яка пережила століття".

У ролях: Сергій Стрельников, Олексій Гнатковський, Дар’я Плахтій, Матеуш Косьцюкевич, Агата Бузек, Петро Жирун, Павло Жирун, Дмитро Вівчарюк, Роман Ясіновський, Ростислав Держипільський, Олександр Мавріц.

Виробництво: компанія Pronto Film за підтримки Держкіно.

Як повідомляв Укрінформ, фільм «Домашні ігри» української режисерки Аліси Коваленко додали до каталогу на стрімінговому порталі Netflix.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-