Фонд «Відродження» підтримав Міжнародну премію Івана Франка

Фонд «Відродження» підтримав Міжнародну премію Івана Франка

Укрінформ
Третій рік поспіль Міжнародний фонд «Відродження» фінансово підтримує проведення засідання журі Міжнародної премії імені Івана Франка.

Про це повідомляється на сайті Міжнародного фонду Івана Франка, передає Укрінформ.  

«Цього року в межах грантової програми EU4USociety фондом «Відродження» виділено 100000 гривень», - ідеться в повідомленні.

Фото: biggggidea.com

Як зазначається, умовою надання гранту був збір коштів на краудфандинговій платформі. Фонд Франка зміг заручитися підтримкою 95 доброчинців на «Спільнокошті» і зібрати 100900 гривень.  

«Міжнародну премію імені Івана Франка підтримують українці, і я їм за це щиро дякую. Це важливо, коли громадяни фінансово підтримують пам’ять про людей, які на зламі розвитку нації стали своєрідними дороговказами», – наголосив директор Фонду Ігор Курус.

Читайте також: Премія Франка назвала лауреатів в інформаційній сфері

У Фонді зазначили, що 25-26 серпня відбудеться засідання Міжнародного журі, в ході якого буде обрано восьмого лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка. До його складу увійдуть 12 докторів наук у різних наукових дисциплінах. Ім’я лауреата стане відомо 27 серпня – у 165-ту річницю від дня народження Івана Франка.

Фото: biggggidea.com

Як повідомляв Укрінформ, у 2021 році на золоту медаль і грошовий приз претендують троє домінантів: колективна монографія за ред. Альфредаса Бумблаускаса, Сальвіюса Кулявічюса та Ігоря Скочиляса - «На перехресті культур: Монастир і храм Пресвятої Трійці у Вільнюсі»; Оксана Кісь з монографією «Українки в ГУЛАГу: Вижити значить перемогти»; Леонід Тимошенко з монографією «Руська релігійна культура Вільна. Контекст доби. Осередки. Література та книжність (XVI – перша третина XVIІ ст.)».

Читайте також: Шевченківська премія може зрости – Зеленський підписав указ

VІ урочиста церемонія нагородження лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка відбудеться 27 серпня у місті Дрогобичі. Захід проводить Міжнародний фонд Івана Франка за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в межах грантового компонента проєкту EU4USociety, в партнерстві з Дрогобицькою міською радою, Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка та Державним історико-культурним заповідником «Нагуєвичі».

Перше фото: Frankoprize

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-