2 березня: народний календар і астровісник

2 березня: народний календар і астровісник

Укрінформ
Сьогодні мовчазного Федора; якою буде сіножать, як не сплутати нитки і про гібридну війну нечистої сили.

Нині Феодора мовчазного, Печерського, що в Дальніх печерах, а також праведної Маріамни, сестри апостола Пилипа, християнської проповідниці. Феодор прославився подвигом мовчання, за що удостоївся дару чудотворіння, на собі переконавшись у доцільності прислів’я: «Мовчання – золото, а слово – срібло». Маріамна жила в першому столітті й проповідувала християнство в Малій Азії. На думку наших пращурів, свята Маріамна допомагала від нечистої сили прялям: особливо ж, коли та плутала нитки.

За сьогоднішнім днем передбачали сінокіс: якщо день сонячний – сіножать буде «сухою», коли ж дощовий – тоді й косовиця видасться «мокрою». А ще казали: «Від березневих дощів земля квітне», або: «Баба сказала: «Перебула січень, а на марець виставлю палець» - та й у марті змерзла».

Іменинники сьогодні Федір, Михайло, Павло, Анна.

19-ий місячний день, Сонце в Рибах, Місяць у Терезах. Марс наближається до кордонів Тільця, в четвер перейде до Близнюків. Меркурій набирає швидкість, він у прямому русі. Яскравий та інформаційно насичений день, хоча його енергетику не можна назвати легкою. Варто очікувати не відвертої відкритої агресії, а радше мстивої відповіді на щось, зроблене раніше. Ця відповідь може бути очевидною, явною, а може бути й потаємною; як на індивідуальному рівні, так і на міждержавному. Ідеї та віяння, які виникатимуть сьогодні, радше за все, будуть оманливими, фейковими – темні сили невтомно вестимуть проти нас свою гібридну війну. Наша справа  не піддаватися, а боротися.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1929 році: –20,9, а найтеплішим у 1995 -  +13,7.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-