Приходько про політику: Ця історія для мене вже завершена

Приходько про політику: Ця історія для мене вже завершена

Відео
Укрінформ
У жовтні мав би виповнитися рік політичній кар’єрі Анастасії Приходько у партії "Батьківщина", але Настя вийшла з неї тиждень тому.

Про значні зміни у своєму житті вона розповіла у програмі "ЖВЛ".

“Я дуже хотіла бути корисною цій державі. І це був найважчий рік у моєму житті. Я дуже вдячна за цю школу, за те, що я пройшла. Я вмію брати відповідальність за свої вчинки, тому я для себе вирішила, що ця історія для мене вже завершена. Я трохи, напевно, забула, що я в першу чергу жінка – мати. Мені хочеться чогось м’якого, жіночного", - зізналася артистка”, - ділиться Настя.

Цьогоріч відбулися значні зміни і в особистому житті артистки: вона повінчалася зі своїм чоловіком Олександром, з яким одружена з 2013-го року, і вірить, що цей шлюб вже до кінця життя.

Читайте також: Джамала сказала, для чого хоче зробити паузу в кар’єрі

"Я чекала на це всі 32 роки. Для мене це було дуже важливо, обов’язково треба було одягти білу сукню, і щоб була фата гарна", - зауважила Приходько.

За її словами, вперше вийшла заміж саме за Олександра. З батьком своєї доньки Нани, Нуріком Кухілавою, вона не розписувалася. До того ж, дочка не спілкується з ним.

"Людина яка мене зраджувала, не має ніякого шансу на спілкування з дитиною. Зрадники не повинні бути у моєму житті", - категорично заявила співачка.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-