На Житомирщині визначили лауреатів Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка

На Житомирщині визначили лауреатів Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка

Укрінформ
На Житомирщині під час засідання комітету із присудження Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка визначили сімох її лауреатів у різних номінаціях.

Про це повідомляє Житомирська ОДА.

«На Житомирщині визначили 7 лауреатів Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка у 2019 році, які вже у травні отримають нагороди та відзнаки», - йдеться у повідомленні.

Рішенням комітету премію імені Івана Огієнка 2019 року присудили: Йосипу Струцюку (номінація «Література»), Григорію Купріяновичу («Наука»), Петру Приступову («Освіта»), Володимиру Слєпченку, Валерію Головатенку та Олександру Медведюку («Мистецтво»), Василю Куйбіді («Громадська, політична та духовна діяльність»).

Читайте також: Нагородження переможців 23 загальнонаціональної премії «Людина року-2018»

Нагородження лауреатів заплановане на травень. Окрім відзнак вони отримають грошову винагороду у розмірі до 10 тис. грн у кожній номінації.

Премія імені Івана Огієнка заснована з метою вшанування видатного українського вченого-мовознавця, письменника, перекладача, педагога, державного та церковного діяча, уродженця Брусилова на Житомирщині Івана Огієнка – митрополита Іларіона (1882-1972 рр.). Вона присуджується із 1995 року за заслуги у розвитку національної духовної культури, утвердження української державності, міжнаціональної та міжконфесійної злагоди.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-