На “Оскарі” визначили фільми із найкращими сценаріями

На “Оскарі” визначили фільми із найкращими сценаріями

Фото
Укрінформ
Стрічки “Зелена книга” та “Чорний кланівець” отримали по “Оскару” в різних категоріях під час 91-ї церемонії нагородження премією Американської кіноакадемії.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Так, Нік Валлелонга, Пітер Фареллі та Браян Геєс Каррі були відзначені за найкращий оригінальний сценарій фільму “Зелена книга”. За умовами конкурсу, нагороду отримує автор, чий сценарій базується не на основі літературного твору, телешоу або іншого фільму, а є, фактично, окремою історією, написаною безпосередньо для екрану.

Водночас Чарлі Вачтепу, Девіду Рабіновіцу, Спайку Лі та Кевіну Віллмотту присвоїли нагороду за найкращий адаптований сценарій кінофільму “Чорний кланівець”. “Оскар” у цій категорії присуджується лише автору, чий сценарій базується на основі літературного твору, телешоу або іншого фільму.

Фільм
Фільм "Чорний кланівець"

“Зелена книга” - це американський біографічний фільм, поставлений режисером Пітером Фареллі, який розповідає реальну історію подорожі Півднем США відомого джазового піаніста і звичайного водія, які з часом потоваришували. Магершала Алі, який зіграв у фільмі роль другого плану, раніше отримав за неї “Оскар”. Загалом фільм висувався у п’яти номінаціях, включно із найкращим фільмом.

Читайте також: "Шкіра" - найкращий художній короткометражний фільм

“Чорний кланівець” - це пригодницький фільм-трилер, у якому йдеться про афроамериканського поліцейського, який потрапив в угрупування Ку-Клукс-Клан та навіть отримав пропозицію очолити одне із його відділень. Стрічка також змагається за нагороду у номінації “Найкращий фільм”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-