На Житомирщині зніматимуть українсько-словацький серіал «Слов’яни»

На Житомирщині зніматимуть українсько-словацький серіал «Слов’яни»

Укрінформ
На Житомирщині зніматимуть історико-пригодницький серіал з елементами фентезі «Слов’яни», над яким працюватиме українсько-словацька режисерська група.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила голова Житомирської обласної молодіжної творчої спілки художників та мистецтвознавців Інна Величко.

«На Житомирщині будуть знімати історично-пригодницький українсько- словацький серіал «Слов'яни». Найбільше сцен відзнімуть поблизу нашого села Городське, де біля річки буде збудовано старовинне слов'янське селище. До масових сцен режисери планують залучати й місцевих жителів. Зйомки будуть тривати аж до кінця осені», - написала Величко.

Серіал ґрунтується на реконструкції історичного періоду VI століття, в якому імена та образи головних героїв є невигаданими. Головний герой стрічки – перший відомий за іменем слов’янський князь Влад/Само.

Читайте також: Ірина Плехова, директор кінотеатру українського кіно «Ліра»

Виробництвом фільму займається словацька телекомпанія «TV JOJ». Нині тривають переговори і про залучення одного з українських телеканалів.

Село Городське розташоване у Коростишівському районі. Там функціонує відома на Житомирщині садиба-музей «Поліська хата», де щороку влітку проводиться етнофестиваль «Житичі».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-