Фільм

Фільм "Людина з табуретом" вирушить у допрем’єрний тур містами України

Укрінформ
Документальна стрічка "Людина з табуретом" про останню подорож Леоніда Кантера перед виходом у прокат 21 лютого буде показана у регіонах України. Допрем’єрний тур стартує 15 лютого.

Про це повідомляється на сторінці фільму у Facebook.

"Перед київською прем’єрою фільм побачать глядачі у Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Львові, Одесі, Сумах, Харкові, Чернігові та інших містах. На показах стрічку представлять учасники творчої команди та герої фільму. Прем’єра у столиці відбудеться 20 лютого", - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, ініціатором і автором ідеї фільму, створеного Ярославом Поповим, став режисер і мандрівник Леонід Кантер. Стрічка розповідає про подорож групи однодумців на мис Горн у рамках експедиції "З табуретом до океану". Концепція подорожі склалася у Леоніда Кантера у 2004 році: донести чотири кухонні табурети з київської кухні до чотирьох океанів, без грошей та спонсорів, але з камерами в руках, із піснями й виставами про любов та Україну. Ідея втілилася у життя: у 2010 році останній, четвертий табурет було встановлено на березі Тихого океану. Під час експедицій українські мандрівники подолали 60 тисяч кілометрів і побували у 30 країнах, зібравши кількасот годин унікального відеоматеріалу.

Читайте також: «Викрадена принцеса» першою з українських фільмів вийшла у комерційний прокат у Китаї

Світ уже побачили стрічки "З табуретом до Атлантичного океану", трилогія "З табуретом через Гімалаї" про подорож до Індійського океану та "З табуретом до Північного сяйва" про мандрівку на Крайню Північ.

"Людина з табуретом" завершує кіноцикл про табуретні пригоди – проте його сценарій вийшов за межі подорожі. У червні 2018-го Леонід Кантер добровільно пішов із життя, знявши останній кадр для свого фільму.

Стрічка про велику дорогу до мрії вийде у прокат 21 лютого.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-